>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë me qera – Ambasada Amerikane, Tiranë

2+1

340m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Tek Ambasada Amerikane, Tiranë ofrojmë vilë me qera. Vila organizohet në:
-Kati 1 me siperfaqe 80 m2, hyrja në objekt dhe një depo.
-Kati i 2 me sipërfaqe 120 m2, organizohet nga ambjenti i ndenjes, kuzhina dhe nje tualet.
-Kati i 3 me sipërfaqe 120 m2, organizohet nga dy dhoma gjumi, 2 tualete
-Veranda 80 m2
-1 Post parkimi
Vila ka termoizolim me sistem kapot, sistem chiller, xhama triplex, oxhak funksional, sistem kamerash, depozite uji 2.000 L. Eshte totalisht e mobiluar ne menyre bashkekohore.
Çmimi i qerasë 2000€ /muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni! +355682070045

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!




    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.