>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë me qera, Lagjia 1 Korçë

None

2000m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Vilë 4 katëshe me qera pranë Ish Konsullatës Greke, Korcë.
Me sipërfaqe 2000 m2, dhe e pajisur me ashensor, vila ndodhet në një vend mjaft të mirë dhe të qetë, vila është mundësi investimi i mirë për zyra, fondacion, klinikë etj. Ka mundësi parkimi. Po ashtu jepet edhe për banim. Cmimi i diskutueshëm.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.