>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë me Qera në Farkë, ndodhet vetëm 2 min larg nga Liqeni i Farkës dhe nga TEG

3+2

1300m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Vilë me Qera në Farkë, ndodhet vetëm 2 min larg nga Liqeni i Farkës dhe nga TEG, dhe 10 min nga qendra.

Vila ka 3 kate banim me sipërfaqe totale 1300 m2 truall dhe sipërfaqe ndërtimi 477m2 me oborr të gjelbëruar.

Vila është e mirë investuar me oxhak funksional me dru, sistem qëndror ngrohje/ftohje, termoizolim dhe izolim akustik, dyer të brendshme 100% dru original, elektroshtëpiake të markës ”Miele“, survejimi me kamera sigurie, sistem kapot. Organizohet në 3 dhoma gjumi, 2 soxhorno, 2 kuzhina, një biblotekë, një lavanteri, 4 tualete, një verandë (150 m2), 10 ballkone. Poste parkimi deri në 10 makina-oborr i jashtëm + garazh.
Qeraja është 3000 Euro/muaj.

Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.