>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë me qera në Yrshek, Tiranë

None

860m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Vilë me qera në Yrshek, Tiranë.
Ofrojmë vilë 3-katëshe me qera me sipërfaqe totale 860m2, dhe sipërfaqe ndërtimi 360m2. Vila është e përshtatshme për zyra. Është ndërtim i ri. Zona në të cilën ndodhet vila është mjaft e qetë dhe mundësi shumë e mirë investimi.
Cmimi i qerasë është 2000 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.