>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë me qera tek Kodra e Priftit, Tiranë

None

534m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Vilë me qera tek Kodra e Priftit, Tiranë.
Me sipërfaqe ndërtimi 300m2 dhe sipërfaqe trualli 534m2. Vila është 4 katëshe dhe është ndërtim i sapo përfunduar dhe i pabanuar më përpara. Jepet me qera bosh dhe është e përshtatshme për zyra, kopësht, klinikë, call-center edhe për shoqata të ndryshme por mund të përdoret edhe për banim. Ka oborr me gjelbërim dhe 6 vende parkimi për makina. Vila ka sistem chiller, linjë 3 fazore, parket me dru lisi, tavan të varur, spote led, dritare triplex.
QEraja është 3000 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.