>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë me qera tek Kompleksi White, Tiranë

Totalisht e investuar!

4+1

500m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet me qera vilë tek Kompleksi White, Tiranë. Vila është e organizuar në sallon me hapësirë të bollshme, 4 dhoma gjumi, 4 tualete. Është totalisht e investuar dhe e arreduar në mënyrë moderne. Vila ka sipërfaqe totale 500 m2. Disponon oborr të gjelbëruar.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!
0682070045

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.