>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë me qera tek TEG-u, Tiranë

None

400m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Vilë me qera tek TEG-u, Tiranë.
Vila posedon një sipërfaqe ndërtimi prej 400m2, është e organizuar në 2 kate. Ku kati i parë është bar-restorant. Mund të jepet me qera e gjithë vila ose vetëm kati i parë. Vila ka parkim dhe ambjent i jashtëm ngrënie. Vila është e përshtatshme për laboratore, shkolla ose kopshte. Zona është shumë e qetë dhe ndodhet larg zhurmës së Tiranës.
Cmimi i vilës 5000 Euro/muaj.
Cmimi i katit të parë të vilës 2500 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.