>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë me qera-Tiranë

5+3

210m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë vilë me qera tek Rruga Haxhi Hysen Dalliu. Është e organizuar në 3 kate ku secili kat ka sipërfaqe 70m2. Kati i parë ka vend parkimi, ndërsa kati i dytë dhe i tretë ka në total 5 dhoma, 3 tualete dhe 2 ballkone. Është e përshtatshme për lloje të ndryshme biznesi si: shoqata, kopshte, klinika, etj.
Cmimi i qerasë 950 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.