>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë me qera-Tiranë

4+1

670m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Në një kompleks rezidencial, pranë Liqenit të Thatë, ofrohet vilë me qera në formë cilindrike dhe me një hapëirë të bollshme rreth saj. Prona është e përbërë nga 4 kate + një kat bodrum. Ka një sipërfaqe ndërtimi 670 m2. Në katin përdhe ndodhet ambjenti i ndenjes, kuzhina e gatimit dhe një studio. Në katin e parë ndodhet dhoma e miqve, një sallon dhe një dhomë për hekurosje. Në katin e dytë janë 3 dhoma gjumi me garderobë. Në katin e tretë ndodhet një playroom dhe një kuzhinë.Në katin -1 është një depo ose bodrum, që përdoret për depozita dhe sistemimin e aksesorëve të shtëpisë.
Cmimi i qerasë 3300 Euro/muaji.
Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.