>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje, aksi Korçë-Tiranë, Biranj

None

1000m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet vilë, aksi Korçë-Tiranë, Biranj.
Vila është e përbërë nga dy kate, ka sipërfaqe totale 1000 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 300 m2, 150 m2 për secilin kat.

Vila është e organizuar:
Kati i parë: sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, tualet.
Kati i dytë: Sallon, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon me hapësirë te bollshme.
Vila është e përshtatshme dhe ofron mundësi për hotel.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.