>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje-Berat

None

500m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje vilë në qendër të qytetit të Beratit. Vila ka sipërfaqe trualli 220m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 500m2. Vila është e organizuar në 3 kate dhe shitet e mobiluar. Posedon dokumentacion të rregullt hipotekor. Vila është e përshtatshme për hotel, kopësht, shkolle, zyra, etj.
Cmimi i shitjes 220000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.