>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje dhe qera në Kinostudio, Tiranë

4+3

230m²

Me qera,Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Vilë në shitje dhe qera në Kinostudio, Tiranë.
Vila është e organizuar në:
Kati parë: Dhomë ndenje, dhomë gjumi, tualet.
Kati i dytë: 3 Dhoma gjumi, 2 tualete.
Vila ka garazhd dhe ballkone, është totalisht e mobiluar dhe e investuar.
Sipërfaqja e vilës është 230 m2, 4 dynym janë ullishte.
Cmimi i shitjes: 700000 Euro.
Cmimi i qerasë: 1500 Euro/muaj.

Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.