>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje – “Green Coast Resort & Residences”,Palasë

None

310m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet vilë në një nga komplekset rezidenciale premium “Green Coast Resort & Residences” ndërtuar në Palasë, një prej fshatrave më të bukur të Rivierës Shqiptare, në afërsi të Vlorës. Vila individuale është e pozicionuar në brezin e dytë. Vila ka sipërfaqe ndërtimi 151 m2, veranda 9 m2 dhe sipërfaqe trualli 310m2. Ka dhe garazhd me sipërfaqe 37.41 m2.
“Green Coast Resort & Residences” ka një qasje të fortë me natyren, duke respektuar ekosistemin gjithashtu dhe standard premium, përzgjedhje e materialeve më të mira dhe investimin në sisteme avantgarde të ndërtimit.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.