Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje – Korcë

1+1

500m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet vilë 2 kate në Korcë. Sipërfaqja e truallit është rreth 500 m2. Vila është e mobiluar dhe ndodhet në një zonë mjaft të preferuar,buzë rruge kryesore. Ka punime mjaft cilësore brenda dhe jashtë. I është kushtuar rëndësi ambjentit të jashtëm dhe pjesës dekorative të tij. Ofron dhe garazh. Posedon certifikatë pronësie.Shitet 400’000 Dollarë.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni!

Agjenti

Sokol Çili

Sokol Çili

Sokol Çili is founder and a real estate broker for Falcon. He counts more than 100s of real estate properties sold or rented out in his name.

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.