Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje – Lagjia 18 Korçë

Zonë e qetë!

3+2

152m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet vilë në Korçë, Lagjia 18 afër Parkut Rinia. Vila është e përbërë nga 2 kate dhe ka sipërfaqe totale 152 m2. Mënyra e organizimit: Kati i parë: sipërfaqe ndërtimi 95 m2, ka sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, tualet. Kati i dytë: sipërfaqe ndërtimi 110 m2 dhe ka: dy dhoma gjumi, sallon-kuzhinë, tualet dhe dy ballkone. Objekti është i pajisur me sistem kaldaje, kondicioner dhe sobë druri. Gjithashtu ka edhe panel diellor. Vila shitet pjesërisht e mobiluar. Ka punime cilësore.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.