>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje, Lagjia 3, Korçë

4+2

250m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet vilë në lagjen 3, Korçë. Vila është e përbërë nga 3 kate me sipërfaqe 120m2 secili kat. Ka sipërfaqe trualli 250m2. Organizimi i vilës: kati i 1-garazh dhe shkallët, kati i 2- I paperfunduar në punime me tipologji 2+1, kati I 3- ambjent banimi i mobiluar me tipologji 2+1. Vila është ndertim i ri dhe punime cilësore. Ka mundesi organizimi në 2 apartamente në katet 2 edhe 3 dhe kati i 1 nga nje ambjent shërbimi për secilën. Ndodhet ne nje zone shumë të qetë të qytetit.

Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.