>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje, Lagjia 6 Korçë

None

240m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet vilë dy kate + papafingo, Korçë, Lagjia 6. Ka sipërfaqe trualli 240 m2. Organizimi i vilës: Kati i parë i parë: 130 m2 i përbërë nga 1 sallon-kuzhinë, dy dhoma gjumi, korridor dhe tualet. Kati i dytë: Sipërfaqe 142 m2, i përbërë nga 1 sallon-kuzhinë, dy dhoma gjumi, korridor dhe tualet. Kati i tretë që është papafingo i përbërë nga 1 dhomë, 1 aneks dhe korridor. E mobiluar, me punime cilësore. Cmimi i diskutueshëm!

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.