Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje “Marea Resort”

5+3

780m²

Në shitje

Përshkrimi

Vila ndodhet tek Marea resort në Qerret. Vila si ndërtesë është 340 m2.

Trualli i vilës është 500 m2.

Trualli që i takon vilës tek kompleksi sportiv është 280 m2. Tek fushat sportive ku secila vilë është pjesëtare me 280 m2. Gjithsej fushat janë rreth 4000 m2.Vila ka një orientim të favorshëm ku drita e diellit e shoqëron gjatë gjithë ditës.

Vila ka 6 dhoma gjumi të kompletuara.

4 tualete, 2 kuzhina, 1 depo, 2 dhoma ngrënie dhe ndenje ku njëra është edhe me oxhak me dru.Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

Agjenti

Sokol Çili

Sokol Çili

Sokol Çili is founder and a real estate broker for Falcon. He counts more than 100s of real estate properties sold or rented out in his name.

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.