Tel Falcon

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje në Bërzhitë

3+3

6000m²

Në shitje

Përshkrimi

Truall 6000 m2 me certifikatë, 145 m2 ndërtim me dy kate: 3 dhoma gjumi, 3 banjo, sallon i madh, aneks, një dhomë dite e pa përdorur, një dhomë ekstra e pa përdorur, lavanderi.

Garazh i mbyllur dhe 3 vende parkimi të hapura.

Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.