>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje në Don Bosko

4+3

600m²

Në shitje,TË VEÇANTA

Shpërndaje:

Përshkrimi

Super vilë në shitje midis Rrugës së Burgut dhe Rrugës Don Bosko, Tiranë. Vila është 3 kate, me hapësira të mirëorganizuara si të brendshme dhe ajo e jashtme. Ka një sipërfaqe ndërtimi 330 m2 dhe sipërfaqe trualli 600 m2.Pjesa e jashtme është e organizuar në oborr të gjelbëruar dhe i sistemuar, duke ofruar një ambjent të këndshëm dhe relaksues.Kati i parë organizohet në një dhomë ndenjeje me oxhak funksional, 1 kuzhinë, 1 tualet dhe 1 verandë. Kati i dytë organizohet në 3 dhoma gjumi dhe 1 tualet ndërsa kati i tretë ose papafingo është dhoma matrimoniale , 1 tualet dhe veranda. Vila ka arredim bashkëkohor deri në detaje, shume i këndshem, cilësor, me sistem ngrohje-ftohje, dyshemeja me parket. Cdo hapësirë e saj është e mirëorganizuar, ka ndricim të bollshëm natyral falë pozocionit që ka. Ndodhet në një zonë të zhvilluar, e aksesueshme me rrugë kryesore dhe e qetë për banim. Mundësi shumë e mirë investimi dhe banimi.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.