>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje në Gjinar, Elbasan

Ndër pikat kyçe turistike në Elbasan!

2+1

3900m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet Vilë në Gjinar, Elbasan. Ka sipërfaqe trualli 3900m2 dhe sipërfaqe ndërtimi të vilës 163 m2. Gjinari njihet si ndër pikat kyçe turistike në Elbasan dhe ofrohet si mundesi shumë e mirë për investim, mes gjelbërimit dhe ajrit të pastër.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.