>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje në Kamëz, Tiranë

None

700m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Vilë në shitje në Kamëz, Tiranë.
Vila posedon një sipërfaqe trualli 700m2. Është e organizuar në 3 kate ku secili kat është 230m2. Vila ka oborr me sipërfaqe 400m2. Është ndërtim i ri, shitet e mobiluar, ka hapsirë për parkim. Zona është mjaft e qetë dhe i krijon të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.