Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje në Ksamil

4+4

1000m²

Në shitje

Përshkrimi

Ksamili është një perlë e fshehur që ndodhet në Rivierën Shqiptare.
Në Ksamil, ju mund të shijoni plazhet e Parajsës që ofrojnë rërë të bardhë dhe ujë të pastër, me një klimë mesdhetare gjatë gjithë vitit.
Shtëpia në shitje ndodhet në Ksamil,pranë Hotel Luxury, 300 metra nga deti.
Ka pamje nga deti, e shfrytëzueshme dhe për tu investuar për biznes hotelerie. Është në një vend të qetë. Toka është 1000 m2, me certifikatë pronësie. Ndërsa 200 m2 është ndërtim. Shtëpia është e organizuar në 3 garzoniere dhe 1 apartament 1+1. Janë të mobiluara dhe përshtaten për shtëpi pushimi. Është zonë e preferuar për turistë të huaj.

Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.