>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje në Long Hill Residence

3+2

470m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Kompleksi i Vilave Long Hill ofron ambiente intime dhe familjare. Vilat kanë intimitetin e tyre, pa ju munguar kënaqësitë e jetës në komunitet. Larg nga zhurma dhe jeta e vrullshme e qytetit, në Long Hill ju keni mundësinë të shfrytëzoni hapësirat dhe sheshet e vogla për relaksim dhe argëtim, në një ambient të pastër, të bukur dhe të shëndetshëm.
Rehati e shëndetshme për trupin dhe shpirtin. Gjatë bashkëjetesës në Long Hill ju do të ndjeni më pranë natyrën dhe do të keni mundësi të praktikoni sporte të ndryshmë në ambientet e hapura. Vend të rëndësishëm zënë pishinat, sheshet e lojërave dhe qendra e shëndetit.
Ofrojmë për shitje vilë dy katëshe me sipërfaqe trualli 470m2 dhe me sipërfaqe ndërtimi 210m2. Vila është e organizuar në tre dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe dy tualete. Vila është pjesërisht e mobiluar.
Cmimi i shitjes 750000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.