>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje në Prush, Tiranë

6+2

730m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Vilë në shitje në Prush, Tiranë.
Ofrojmë për shitje vilë tre katëshe me sipërfaqe trualli 730m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 500m2. Vila është ndërtim i ri. Në total vila ka gjashtë dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, dy tualete, dy ballkone, oborr me pemë frutore ka dhe oxhak. Vila shitet e mobiluar. Kati përdhe ka vend parkimi të mbyllur me sipërfaqe 140m2. Zona në të cilën ndodhet vila i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.