>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje në qendër, Korçë

None

300m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet vilë pranë qendrës të qytetit Korçë. Shtëpia është e përbërë nga 3 kate + bodrum. Ka sipërfaqe trualli 100 m2 dhe 100 m2 ndërtim seili kat. Organizimi i vilës:
Kati  përdhe: sallë konferencash dhe zyrë.
Kati i parë dhe i dytë: tek secili kat apartamente me tipologji 2+1 dhe papafingo.
Për më shumë informacion ose vizitë në pronë na kontaktoni.

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.