>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje në qendër të Durrësit

Ndër zonat më të kërkuara në Durrës për të jetuar dhe për zhvillim biznesi !

2+1

200m²

Me qera,Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet dhe jepet me qera
Vilë 2-katëshe në qendër të Durrësit. Ka sipërfaqe trualli 200 m2.
Secili kat ka sipërfaqe 80m2 dhe tipologji 2+1. Shitet totalisht i mobiluar. Ka 2 poste parkimi.
Përvec kësaj , vila mund të jepet dhe me qera që klienti të  mund të investoje për biznese të ndryshme si : kopësht fëmijesh , call center , zyrë shtetërore etj.
Vendndodhja i jep bonus për zhvillimin e biznesit , por dhe për një jetesë komode dhe që ofron të gjitha facilitetet e duhura.
Cmimi qerasë 1500 Euro/Muaj.
Cmimi shitjes 350.000 Euro

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.