>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje në Sauk të Vjetër, Tiranë

3+2

400m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Vilë në shitje në Sauk të Vjetër, Tiranë.
Vila është dy katëshe, me një sipërfaqe trualli 400m2, ku cdo kat ka një sipërfaqe prej 100m2. Kati përdhe që ndodhet në nivel me tokën është bodrum, kati i parë i banimit përbëhet nga: sallon+kuzhinë, me një ambjent ndenje në vete dhe një tualet. Kati i dytë përbëhet nga 3 dhoma gjumi, një matrimoniale me tualet brenda dhe dy dhoma gjumi fëmijësh, korridor dhe një tualet. Tarraca është e shfrytëzueshme sepse ofron pamje fantastike dhe ajer të pastër.
Vila ka një orientim të favorshëm ku drita e diellit e shoqëron gjithë gjithë ditës. Vila ndodhet në një zonë të qetë. Ndërtesa ka termoizolim. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Çmimi është i diskuteshëm.

Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.