>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje – Pezë

None

1500m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet objekt në Pezë-Helmes. Objekt polifunksional me 3 kate dhe një kat bodrum. Ka sipërfaqe trualli 1500 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 760 m2.
Shtëpia ndodhet në një zonë mjaft të mirë me akses në rrugët kryesore. Zona në të cilat ndodhet e bën të përshtatshme si për banim ashtu dhe për aktivitete biznesi dhe investim.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.