>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje pranë qendrës, Korçë

None

220m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Vilë në shitje, Korçë Lagjia 2, pranë qendrës. Vila është e përbërë nga 3 kate. Ka sipërfaqe trualli 220 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 106 m2. Vila është ndërtim i ri me punime shumë cilësore. Është e pa mobiluar. Lagjia 2 është një nga lagjet më të preferuara të qytetit për banim dhe shumë pranë qendrës. Çmimi 65.000.000 lekë.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.