>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje & qera tek Residenca Kodra e Diellit 1

5+5

491m²

Me qera,Në shitje,TË VEÇANTA

Shpërndaje:

Përshkrimi

Rezidenca Kodra e Diellit është kompleksi i banimit më i veçantë në Tiranë, afër zonave kryesore të kryeqytetit, në ajër të pastër, gjelbërim dhe siguri absolute, për jetesë të shëndetshme dhe cilësi më të mirë jete për familjen.
Ofrohet vilë për shitje & qera tek Residenca Kodra e Diellit 1, Tiranë.
Vila posedon një sipërfaqe 491m2. Vila në total 5 dhoma gjumi, 5 tualete, pishinë+sauna+jacuzzi dhe 2 poste parkimi.
Cmimi i shitjes 720.000 Euro.
Cmimi i qerasë 3000 Euro/muaj.
Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.