>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje-Qerret

3+3

210m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje vilë 2-katëshe në një ndër zonat më të preferuara gjatë sezonit veror dhe jo vetëm, në Qerret. Vila ka sipërfaqe trualli 210m2, dhe sipërfaqe ndërtimi 170m2. Kati i parë i vilës organizohet në sallë të madhe, kuzhinë të vecuar dhe tualet, ndërsa kati i dytë në 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe tarraca qe mund të shfrytëzohet sipas dëshirës së klientit. Vila ndodhet 30 metra larg nga deti.
Cmimi i shitjes 370000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.