Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje- rezidenca më e re Korcë

3+3

216.8m²

Në shitje,TË VEÇANTA

Përshkrimi

“Belvedere Korça” është një kompleks turistik me vila i projektuar mes gjelbërimit dhe qetësisë së parkut “Rinia” në Korçë. Vilat vijnë me një shkrirje elegante mes tradicionales dhe modernes, duke i dhuruar banorëve komoditet dhe një jetesë plot stil, për pushime ose për të banuar.
Në total janë 80 vila me 7 tipologji të ndryshme, të cilat janë formësuar për të plotësuar nevojat dhe kërkesat e çdo klienti, për të ndjerë në formën më të vërtetë atë që e bën këtë qytet kaq unik: stilin arkitekturor tradicional të kësaj zone.
Materialet e përdorura në ndërtim janë me standarde bashkëkohore.
Pamja e plotë e qytetit dhe horizontit përreth mundëson një vlerë të lartë investimi.
Vila në shitje ka një sipërfaqe totale prej 216.8 m2.
Organizohet në:
Katin nëntokë me sip. 28.8 m2 – ambjenti teknik dhe shkallët e jashtme
Kati përdhe me sip.55.1 m2- Dhomë ndenje+gatim,tualet dhe verandë
Kati parë me sip. 56.2 m2 – 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor, ballkon
Kati nën cati me sip.56.2 m2- papafingo
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.