>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje – Rruga e Durrësit

None

1053m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet shtëpi tek Rruga e Durrësit. Ka sipërfaqe trualli 1053 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 305 m2.
Shtëpia ndodhet në një zonë mjaft të mirë me akses në rrugët kryesore dhe me zonat qendrore të kryeqytetit. Zona në të cilat ndodhet e bën të përshtatshme si për banim ashtu dhe për aktivitete biznesi dhe investim.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.