Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje te Green Coast, Palasë

3+2

236m²

Në shitje,TË VEÇANTA

Përshkrimi

Vilë individuale në shitje tek Green Coast, Palasë.
Green Coast Resort Residences, destinacioni i ri premium në Mesdhe gjendet në Palasë, një prej vendeve më të bukura të bregdetit shqiptar me një pamje mahnitëse nga deti Jon. Ky destinacion rrethohet nga shumë pika turistike, historike dhe natyrore që vlejnë për t’u vizituar falë aspekteve dhe traditave të veçanta që përcjellin.
Vila individuale 203. Kjo vilë ofron pamje të mrekullueshme të detit dhe atë të malit. Kjo vilë ndodhet në brezin e parë. Vila ka sipërfaqe ndërtimi 236m2, e organizuar në 2 kate ku:
-Kati parë: Ka ambjent ndenje, ambjent gatimi-ngrënie, tualet dhe 1 dhomë gjumi dhe pishinë.
-Kati dytë: Ka 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.
Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.