>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje tek Belvedere Korca

1+1

151m²

Shpërndaje:

Përshkrimi

“Belvedere Korça” është një kompleks turistik me vila i projektuar mes gjelbërimit dhe qetësisë së parkut “Rinia” në Korçë. Vilat vijnë me një shkrirje elegante mes tradicionales dhe modernes, duke i dhuruar banorëve komoditet dhe një jetesë plot stil, për pushime ose për të banuar.
Në total janë 80 vila me 7 tipologji të ndryshme, të cilat janë formësuar për të plotësuar nevojat dhe kërkesat e çdo klienti, për të ndjerë në formën më të vërtetë atë që e bën këtë qytet kaq unik: stilin arkitekturor tradicional të kësaj zone.
Materialet e përdorura në ndërtim janë me standarde bashkëkohore.
Pamja e plotë e qytetit dhe horizontit përreth mundëson një vlerë të lartë investimi.
Shitet vilë me sipëfaqe totale 151.30m2 e organizuar në:
Kati nëntokë i cili ka sipërfaqe 19.2 m2 ndërsa shkallët e jashtme zënë një sipërfaqe prej 10.2m2.
Kati përdhe ka sipërfaqe 38.4m2 dhe është i organizuar në dhomë ndenje-gatimi, tualet dhe verandë.
Kati i parë ka sipërfaqe 38.4 m2 dhe është i organizuar në një dhomë gjumi, një tualet, korridor dhe ballkon.
Kati nënçati ka sipërfaqe totale prej 38.4 m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.