>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje tek Gjiri i Lalëzit

2+1

121m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Vilë në shitje në kompleksin më të ri në Gjirin e Lalëzit.
Kompleksi “Turqoise Marina” ofron disa facilitete:

-Plazh privat i garantuar
-Port ankorimi për mjetet lundruese
-Parkim i dedikuar për çdo vilë, edhe për vizitorët
-Parkim dhe korsi biçikletash
-Ambjente sportive – tenis, basketboll, volejboll, futboll etj
-Izolim termik, teknologji të lartë.

Vila për shitje ka këto karakteristika:
Sipërfaqe fizike 121m2.
Organizohet në ambjentin e ngrënies, këndi i gatimit & kuzhina, të dyja ambjentet të aksesueshme në verandë dhe tualet. Kati i dytë është i organizuar në dy dhoma gjumi, ajo matrimoniale dhe dhoma e gjumit e fëmijëve dhe një tualet.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.