Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje tek Kompleksi Diell, Qerret

4+2

281.5m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet vilë tek Kompleksi Diell, në Qerret. Vila është e përbërë nga tre kate. Ka një sipërfaqe prej 281.5 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 130 m2.
Organizimi:
Kati i parë: kuzhina dhe ambjenti ndenjes.
Kati i dytë: tre dhoma gjumi dhe dy tualete.
Kati i tretë: një dhomë gjumi e madhe.
Ka dhe një verandë me një sipërfaqe prej 100 m2.
Vila është e ndërtuar me punime shumë cilësore dhe e arreduar në mënyrë bashkëkohore, deri në detaje.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.