>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje tek Kompleksi i vilave rezidenciale “Akacia Hills”

3+2

805m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Kompleksi i vilave rezidenciale “Akacia Hills” i vendosur në zonën e Farkës (Mjull Bathore – autostrada e TEG), vetëm 10 minuta nga qendra e Tiranës.

Vilë në shitje disponon një siperfaqe trualli prej 805 m2 dhe një sipërfaqe ndërtimi 554 m2 .Vila është e organizuar në 3 kate ndërtim me fasadë termike, dritare duralumini dopio xham, sistem kondicionimi me Chiller. Salloni në katin e parë është me vetratë dopio xham, me oxhak dhe ambient gatimi tërësisht i vecuar. Ambienti përreth vilës përbëhet nga një pishinë dhe oborr plot gjelbërim, i mbjellë me pemë.

Kompleksi është totalisht funksional dhe i kompletuar ofron mundësi të pafundme relaksi dhe qetësie. Vila është e pozicionuar shumë mirë ku drita natyrale është e vazhdueshme gjatë gjithë ditës dhe në çdo stinë, ndodhet në një nga zonat më të bukura të rrethinave të Tiranës, larg stresit që të krijon qyteti i zhurmshëm për të shijuar jetesen mes natyrës dhe ajrit të pastër.

Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.