Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje tek kompleksi i vilave rezidenciale “Akacia Hills”

None

692m²

Në shitje

Përshkrimi

Kompleksi i vilave rezidenciale “Akacia Hills” i vendosur në zonën e Farkës (Mjull Bathore – autostrada e TEG), vetëm 10 minuta nga qendra e Tiranës. Vilë me fasadë termike dhe veshje me dru, dritare duralumini dopio xham, dyer dhe vetrata druri, parket druri në të gjithë sipërfaqen e vilës. Garderobë me dyer rrëshqitëse, tualete me të gjitha paisjet hidrosanitare me kabinë dushi dhe vaskë. Sistem kondicionimi me Chiller me ujë, fan coil dhe radiator, dysheme me ngrohje.

Sistem alarmi, alarmi për zjarrin, monitorim me kamera sigurie, WiFi në të gjthë hapësirën e vilës, antena TV, Citofoni në cdo kat, sistem vaditje me programim, pishinë me jakuzzi, panele diellore.

Kompleksi është totalisht funksional dhe i kompletuar. Vila është e pozicionuar shumë mirë ku drita natyrale është e vazhdueshme gjatë gjithë ditës dhe në çdo stinë, ndodhet në një nga zonat më të bukura të rrethinave të Tiranës dhe me pamje spektakolare nga mali i Dajti.

Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.