>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje tek Lagjia 1, Pogradec

5+2

240m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet vilë tek Lagjia 1, Pogradec. Vila është e përbërë nga 3 kate. Ka sipërfaqe trualli 240 m2 dhe njollë ndërtimi 134 m2. Organizimi i vilës: Kati i parë: sallon të madh, kuzhinë të veçuar, tualet. Kati i dytë: 5 dhoma dhe tualet. Kati i tretë: 1 sallon i madh dhe tualet. Vila është e arreduar në mënyrë bashkëkohore dhe e investuar në detaje. Ka oborr.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.