>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje tek Lagjia 3, Korçë

4+2

143m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet vilë në Korçë, Lagjia 3. Vila është e përbërë nga dy kate + bodrum. Ka një sipërfaqe trualli prej 143 m2. Vila ka në total 6 dhoma, nga të cilat 4 janë dhoma gjumi dhe 2 sallon-kuzhinë, 2 tualete dhe 2 ballkone. Shtëpia ka oxhak në të dyja katet. Ndërtesa është totalisht e restauruar. Shitet e pa mobiluar. Zona ku ndodhet ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme për një jetesë komode. Cmimi 18.000.000 lekë.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.