>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje tek Lagjia 14, Korçë

5+2

320m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet vilë tek Lagjia 14, Korçë. Vila është e përbërë nga 2 kate + papafingo. Ka sipërfaqe trualli 320 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 110 m2 secili kat. Kati i pare ka tipologji 2+1+2 tualete, ndërsa kati i dytë ka tipologji 3+1. Vila është ndërtim i ri dhe shitet e mobiluar. Ka oborr dhe 2 garazhe me sipërfaqe 80 m2. Cmimi i diskutueshëm.

Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.