>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje tek Lagjia 15, Korçë

3+3

480m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Vilë në shitje tek Lagjia 15, Korçë. Ka sipërfaqe trualli 480 m2.Është e përbërë nga 2 kate. Kati i parë ka sipërfaqe 280 m2 dhe është sallë e madhe e cila mund të funksionojë si sallë dasmash ose për ambjente të tjera biznesi. Kati i dytë ka sipërfaqe 350 m2 dhe është ambient banimi i organizuar në: sallon, kuzhinë + trapezari, 1 dhomë pritjeje, tualet, verandë dhe ballkon. Secili kat ka hyrje më vete, punimet janë cilësore. Gjithashtu vila ka dhe oborr.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.