>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje tek Lagjia 17, Korçë

4+2

250m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet vilë tek Lagjia 17 në Korçë. Sipërfaqja e truallit është 250 m2 ndërsa njolla e ndërtimit 136 m2. Vila është e përbërë nga dy kate dhe ka sipërfaqe totale ndërtimi 300 m2. Organizimi i vilës: Kati parë: sallon-kuzhinë, 1 dhomë gjumi tualet dhe verandë. Gjithashtu kati i parë ka dhe garazh dhe një magazinë. Kati i dytë: 3 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhinë të veçuara nga njëra-tjetra, tualet dhe verandë. Vila është e mobiluar shumë mirë me të gjitha kushtet.
Për më shumë informacon ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.