>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje tek Lagjia 2, Korçë

3+2

215m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet vilë tek Lagjia 2, Korçë. Vila është e përbërë nga 3 kate dhe ka sipërfaqe trualli 98 m2. Sipërfaqja e ndërtimit është 215 m2 në total. Organizimi i vilës: Kati përdhe disponon garazh, 1 dhomë dhe tualet. Kati i parë organizohet në sallon, 1 dhomë gjumi dhe tualet. Kati i dytë ka 2 dhoma gjumi, tualet dhe verandë. Vila është ndërtim i ri me punime cilësore dhe është totalisht e arreduar në mënyrë bashkëkohore.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.