>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje tek Lagjia 4, Korçë

None

500m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet vilë në Korçë, Lagjia 4. Vila është e përbërë nga tre kate dhe ka sipërfaqe ndërtimi 220 m2 secili kat. Sipërfaqja e truallit është 500 m2. Vila është e ndërtuar me punime shumë cilësore, ka gjithashtu edhe oborr.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.