>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje tek Lagjia 6, Korçë

None

310m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet vilë në Korçë, Lagje 6 pranë ish-Bashkisë. Vila është e përbërë nga 3 kate. Ka sipërfaqe trualli 310 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 172 m2 për secilin kat. Organizimi i kateve: kati i parë është i ndarë në ambjente biznesi, të cilat aktualisht janë funksionale. Kati i dytë dhe i tretë kanë në total secili nga 4 dhoma dhe nga 2 tualete. Vila është pjesërisht e mobiluar. Çmimi i diskutueshëm!

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.