>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje tek Lagjia 8, Korçë

4+1

490m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet vilë shumë pranë qendrës tek Lagjia 8 në Korçë. Vila ka sipërfaqe trualli 490 m2 dhe është e përbërë: bodrum, kat përdhe, kati i parë dhe papafingo. Organizimi i vilës: Bodrumi ka sipërfaqe 150 m2. Kati përdhe me sipërfaqe 266 m2, i organizuar në sallon kuzhinë dhe tualet. Ka gjithashtu garazh me hapësirë për 2 makina, lavanderi dhe kaldajë. Kati i parë me sipërfaqe 189 m2 i përbërë nga 4 dhoma gjumi, 2 tualete, verandë dhe ballkon. Papafingoja ka sipërfaqe 20 m2. Vila është duke u ndërtuar dhe ka punime shumë cilësore. Mundësi e mirë investimi dhe për bujtinë.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.