Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje tek Liqeni i Thatë

4+4

670m²

Në shitje,TË VEÇANTA

Përshkrimi

Në një kompleks rezidencial, pranë Liqenit të Thatë, ofrohet vilë për shitje në formë cilindrike dhe me një hapëirë të bollshme rreth saj.
Prona është e përbërë nga 4 kate + një kat bodrum. Ka një sipërfaqe ndërtimi 670 m2.
Në katin përdhe ndodhen ambjenti i ndenjes, kuzhina e gatimit dhe një studio. Në katin e parë ambjentet shpërndahen nëpërmjet një korridori dhe ndodhen dhoma e miqve, një sallon dhe një dhomë për hekurosje.
Në katin e dytë janë 3 dhoma gjumi me garderobë.
Në katin e tretë ndodhet një play room dhe një kuzhinë.
Në katin e nëndheshëm ose -1 është një depo ose bodrum, që përdoret për depozita dhe sistemimin e aksesorëve të shtëpisë.
Vila prej orientimit që ka dhe prej dritareve madhështore të saj, ka një ndricim natyral të përkryer.
Aksesi që ka prona me Unazën e Madhe si dhe me hyrjen në kryeqytet është perfekt pasi distanca e afërt është e pallogaritshme.
Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.